trochu novinek

Jestli to tu někdo čte a jestli to tu někoho zajímá, tak máme několik novinek či spíše aktualizací. Možná jste si všimli, že Nitkowski, kteří měli přijet se 22.4. se Shield Your Eyes, zrušili z dejme tomu osobních důvodů celý tour a my jim přejem, aby to dobře dopadlo, že jo. Místo nich jsme na poslední chvíli objednali Odeur de Bejbiš, což bude spoko. Takže 22.4. 2014 se můžeme těšit na Shield Your Eyes (uk), Depakine Chrono, Odeur de Bejbiš. Navíc by bylo vhodný taky připomenout, že Depakine Chrono zde pokřtí svou první delší nahrávku. A bude na kazetě. A zní fakt dobře.

Další koncertní záležitostí a taky obměnou je to, že 26.4. nepřijede skvělé norské duo Freddy the Dyke. Opět se přihodily nějaký osobní záležitosti, to nebudeme rozebírat, a kluci museli taky zrušit celý tour. Tak aby to byl mejdan jaxepatří, zahlučí ještě budějovičtí Microvomit. 26.4. 2014 teda vystoupí Jealousy Mountain Duo (de), Rosa Parks (hu), Microvomit.

A asi poslední věc, aby toho nebylo moc, tak nezapomeňte na to, že vyšel skvělý čtyřpísňový split Andrea Rottin/Nuly a že se dá koupit v našem distru na koncertech, objednat přes NAAB mail, nebo samozřejmě zakoupit od kapel samotných.

Oujé

Comments are closed.