8.4.2017 – ALBATRE (pt/nl) + TRRMA‘ (it) + MASÁŽ ve VELBLOUDU

albatreALBATRE

Albatre jsou usazeni v holandském Rotterdamu, kde jsou součástí velmi živé punk-metal-free jazz-noiseové scény. S jejich nekompromisní a všepohlcující hudební vizí jsme se již v Budějcích setkali, takřka přesně před rokem rovněž na velbloudích prknech. Byl z toho jeden z nejlepších loňských koncertů, a proto je na čase repete.

Skladby Albatre jsou vystavěny na textuře přesných a většinou velmi rychlých rytmů se značně proměnlivou dynamikou. Přesně sehrané skladby jsou v rovnováze s improvizovanými pasážemi, syrový powerjazzcoreový nářez s eruptivně burácejícím saxofonem a masivními baskytarovými riffy střídají psychedelicky noisové plochy.
https://albatre.bandcamp.com/

TRRMÀ

Italské sci-fi duo, o kterém zatím víme jen to, že ho tvoří pouze bicí a synťáky. Zvídavým genealogům by mohla napovědět hudební minulost obou pánů, jež zahrnuje budějckým více či méně známá jména Les Spritz či La Confraternita del Purgatorio. Coby své inspirace uvádí např. Sun Ra, Azimov a Venetian Snares, takže kosmické zážitky jsou zaručeny.
https://trrm.bandcamp.com/releases

MASÁŽ

Coby jediný zástupce z českých luhů vystoupí prachatická Masáž. Kapela vzniklá coby levoboček a sloužící původně k zaplnění místa na desku spřízněných Gride se posléze osamostatnila a začíná stále více fungovat jako divnější unplugged verze Gride, která se místo hc/punku začala zabývat poezií. V současné době chlapci pilně připravují materiál na split s ostravskou Massolou.
http://bandzone.cz/masaz

——————————————————————————————————————————

08.04.2017/20.30/VELBOUD

FCBK EVNT: https://www.facebook.com/events/719448068219149/

Comments are closed.