17.2.2017 – ZAPERLIPOPETTE! + EÁ + INDIA @ VELBLOUD

2017.02.17Sýrový trojboj jak víno

ZAPERLIPOPETTE!
Šílený klávesokytarobubno kombo ze švýcarský Basileje už potěšilo několik uší před 3 lety v Kredanci. Kluci se vrací svěžejší než kdy jindy a tentokrát ve Velbloudu rozjedou svoji ukřičenou party směsici počítavého rocku, punku a komedie takovým způsobem, že budem házet hlavou až se za břicho popadat.
https://zapperlot.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/zaperlipopetteband/?ref=py_c
https://www.youtube.com/watch?v=H_MY9FUDkJM

INDIA
Tomi Kopi, Sokol a Bejbina. Skoro nemá cenu říkat víc…Ze spoko kombinace Tomášovo kytary, proslavený z Black Tar Jesus a dalších pecek, a Sokolovo husťácky basy, okořeněný o frenetický Bejbišovo bubnování, vznikaj uchu lahodící krautrockem silně načichlý vály. A navíc maj čestvou desku (jako DESKU!) na labelu Stoned to Death. CHTŠŠ!
https://stoned-to-death.bandcamp.com/album/india-2


Kapela ze Sokolova a Chodova a okolí, o který by mělo bejt slyšet rozhodně víc, protože je to jízda jak hovado. Tenhle řádnej propletenec kytary a basy, který pohromadě bubnama drží holka, která váží max 30 kilo, v budějcích už hobloval solidně dostatečněkrát na to, abyste věděli, že to je šupec nevídanej.
http://bandzone.cz/eadisharm

+ Afterparty mejdbáj DJ NÁRUČ ASTER – klasik Jaruna, novopečený štamgast putyky Šumava, po koncertě svým psychedelickým diskem rozjede partošku jako vždy – do rána. Kolda nedávno upozorňoval, že je ve formě, tak bacha!
—————————————————————————————————————

FCBK EVNT: https://www.facebook.com/events/101586793694843/

17.2.2017/20:30/VELBLOUD

Comments are closed.