Velo, Fat Old Donald a Sýček 4. listopadu ve Velbloudu

velo, sycek, fod barVELO
https://www.facebook.com/velikonocniostrovi/
https://v3lo.bandcamp.com/releases
Po delší době do budějc opět zavítají velmistři Velo aka Velikonoční ostrovy z Chebu. Temný rock’n'rollem načichlý post-hardcore se řvoucím a na trubku kvílejícím faunem v popředí rozhodně nezapře svůj původ a zmínit Esqmeg se přímo nabízí. Zatím mají na kontě už poměrně starší, nicméně epický dvanáctipalec Dyonýsos, každopádně kluci nedávno opět vyměnili basáka a zapracovali na novým materálu, tak se máme rozhodně na co těšit.

FAT OLD DONALD
https://www.facebook.com/Fat-Old-Donald-171717639694032/
https://fatolddonald.bandcamp.com/
Tento brněnský výluh z psychedelie, prog-rocku a ambientu se již v budějovicích ukázal, nicméně je jasný, že už uzrál čas na další návštěvu. V teto čtveřici lze najít dva členy Superego Kid, velmistra Heroes of Might and Magic 3 a kytaristu, co se nemůže rozhodnout, jestli mu stačí 4 struny nebo jich potřebuje 6. Mají jen jedno vydaný album, který hodně přičuchlo k zmíněnému ambientu, na živo je to ale řádná psychedelická jízda!

SÝČEK
https://www.facebook.com/Syyccek/
https://sekmusic1.bandcamp.com/releases
Za domácí vykopne Sýček, stále ještě mladší, nicméně už řádně rozjetá kapela. Mix kraut-rocku a psychedelie hozenej trochu do bigbeatova. Hodně delaye, málo změn, diskotéka, indiáni. Maj na kontě jedno ípíčko, velká deska je v očekávání.
————————–————————–——————-
start: 20:30
————————–————————–——————-
V den koncertu probíhá ve Velbloudu od jedenácti do šesti burza vinylů, na kterou plynule navážem! Událost tu: https://www.facebook.com/events/1338999116228803/

Comments are closed.