PROBĚHLÉ KONCERTY

 

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
NOISE PARTY vol. I – Velbloud

04.07.2008 – Transwaggon, Soxoo, Kaspar von Urbach, D.A.T.
05.07.2008 – Bugmen, The Pooh, FanTimKim, Pinking Shears, Kombucha, Deverova Chyba, Děti Deště, Napalmed
06.07.2008 – h.USA, K-LXM, Petting Zoo, Nuly, Psychedelický Flákač na Odstřel, Zkouška Sirén, Synergy
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
21.09.2008 – OW (Be), Soxoo – Velbloud
03.10.2008 – Ema Camelia, River For Sale – Legend Pub
04.10.2008 – Elektročas, Fetch!, Petting Zoo – Cuba Bar
25.10.2008 – Deverova Chyba, Dupek (Fr), Soxoo @ Velbloud
07.11.2008 – The Pooh, Social Party, Nuly @ Mr.Brown Club
01.12.2008 – promítání dokumentů a klipů SONIC YOUTH
07.12.2008 – DOPPLeR (Fr), Psychedelický Flákač na Odstřel @ Velbloud
20.12.2008 – Zkouška Sirén, Human Steak, La Prospérité @ Mr.Brown Club
10.01.2009 – Melanchoholics (De), Hecate (USA/At), Kaspar Von Urbach @ Mr.Brown Club
17.01.2009 – Bed Sores, Kombucha, Hawat, Synergy
07.02.2009 – Le Christ Hypercubistic, Fiat Eno -
13.02.2009 – C, Uncore
13.03.2009 – Nuly, OR, Diario (De)
15.03.2009 – Deverova Chyba, Woody Alien (PL)
05.04.2009 – Plum (PL), Kool-Aid
12.04.2009 – We Vs The Shark (USA), Blakfish (UK), Archaic Decadence (UK)
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
NOISE PARTY vol. II – Velbloud
05.06.2009 – Moss Call Lees, 5STL, RUiNU, River4Sale, Delilah (A), Yorpu
06.06.2009 – Zutro, K-LXM, Napalmed, Dezinfekce, Kombucha, Synergy, Yarrdesh
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
11.06.2009 – Tosiro , Magic Barbecue , Don Vito – Velbloud
06.09.2009 – Astronautalis (USA) – Café Hostel
08.09.2009 – NAAB maniac-math-core-disco-teca
19.09.2009 – Elektročas
26.09.2009 – Blakfish (UK), DeerDeer – Velbloud
02.10.2009 – Woody Alien (PL), Deverova Chyba – Velbloud
18.10.2009 – Plum (PL), Moss Call Lees – Velbloud
24.10.2009 – Nuly, Moss Call Lees, Social Party, Kool-Aid – KŘEST SPLITU Nuly/MCL NaaB 01 a CD Kool-Aid
21.11.2009 – NOISE ATTACK vol. 1 – Be Aching To See, Kotel #26, No.Pavarotti, Gokkun (Bulharsko), Mindfuckingboy (Singapur)
03.12.2009 – Astronautalis (USA), JaBasta
21.12.2009 – The Nesbitts (OTK + Unkilled Worker), Zutro – Velbloud
28.12.2009 – Enten Og Eller, Transwaggon, h.USA -
23.01.2010 – MámaMrdáMaso večírek – Le Christ Hypercubistic, Pacička, Awberah, Unna -
09.02.2010 – NAAB maniac-math-core-disco-teca vol. 2 -
19.02.2010 – Tarentatec (DE), Mukra (DE), Osis Krull (DE)
23.03.2010 – Talbot (EST), Five Seconds to Leave
31.03.2010 – Synergy, EsazLesa – KŘEST DESKY Synergy „půlnoční mlsání a jiné radosti“
13.04.2010 – Ahleuchatistas (USA), Gride, Madebythefire -
24.04.2010 – Pneu (FR), Don Vito (DE), Shield Your Eyes (UK), Depakine Chrono
05.05.2010 – Majálesová NAAB  stage v klub Velbloud – Zutro, Mother, NI (A), Tosiro
07.05.2010 – Majálesová NAAB open air stage – MANimal, Nuly, Karel Kunrt, Pregnant Mutant, Depakine Chrono, Le Bain De Maid
27.05.2010 – Woody Alien (PL), Pregnant Mutant -
05.06.2010 – Děti Deště, Murky Ajar, Zabloudila -
24.06.2010 – Labasheeda (NL), Nuly, Or -
27.06.2010 – Dÿse (DE), Seven That Spells (HR) – spolupořádal VikkedZed
18.07.2010 – NAABARBECUE, grilovačka ve Velbloudu – Pregnant Mutant -
31.07.2010 – Hella Comet (A), Petting Zoo, Soxol – spolupořádal VikkedZed -
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
NOISE ?ARTY vol. III -Velbloud
17.08.2010 – DeerDeer, Synergy, EsazLesa, Alarma Man (SWE), Obstacles (DEN), Karel Kunrt
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
24. – 30.08.2010 – NAABtour – Depakine Chrono, Pregnant Mutant, Nuly – Brno, Slavičín, Orlová, Karlovice, Praha, Budějovice
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
11.09.2010 – Zentralheizung of Death (DE), Edith
07.10.2010 – SchnAAk (DE), Lagomasino/Fishkin (USA) – Cuba Bar
16.10.2010 – Bugmen, Moduretik – Díra Pub
30.10.2010 – Shield Your Eyes (UK), Delilah (A), Fang Den Berg (A), Depakine Chrono
07.11.2010 – Zkouška Sirén, Argonaut – Legenda Pub
11.11.2010 – Khuda (UK), Gegen Wind
16.11.2010 – Ni (A) – Díra Pub
12.12.2010 – Ahleuchatistas (USA), RUiNU, Depakine Chrono + soxol – Solnice – spolupořádal Ostinato festival -
20.12.2010 – NAAB X-MAS Party – OTK, Oswaldovi, Zutro, Psychedelický Flákač na Odstřel
27.12.2010 – Mara Jade, Gaffa, Mitote – Legenda Pub
19.01.2011 – C – Díra Pub
26.01.2011 – křest splitu NAAB#89 – Obstacles (DK), Esazlesa, Depakine Chrono
07.02.2011 – NAAB true disc’o)))
22.02.2011 – Trust (DK), Dracula Farmers
07.03.2011 – The City Kill (DK), Chainsaw Eaters (DK)
07.03.2011 – Illness (UK), EÁ – Díra pub
05.04.2011 – Tumido (A), Preglow (DE)
21.04.2011 – Marbulínkova Sestřička s Nejmilejší Drůbeží, Alvater Gebirge, Kosmonášup – Díra pub
22.04.2011 – Cotton Ponies (DE), Stuzzicadenti (DE) – K2 klub
25.04.2011 – Governor of Alaska (DK), My Polaris Artillery (DK)
03.05.2011 – Deaf Wish (AUS), Econo (UK) – v rámci Dark Side of Majáles
05.05.2011 – Kosmonášup – na nábřeží u zdi v rámci pouliční části Budějovického Majálesu
06.05.2011 – Budějovický Majáles, NAAB stage: Or, Unna, Ambellyn, Made By The Fire, Capillary Action (USA, proběhlo ve spolupráci s Ostinato Festivalem), Five Seconds to Leave (křest desky) - šapito Sokolský ostrov
03.06.2011 – Combineharvester (SUI), Unitra Diora – K2 klub
09.06.2011 – NAAB GOES OUTSIDE vol.1 – Illness (UK), Depakine Chrono @ venku -
17.06.2011 – Psychofagist (ITA), Eá, March of the Hordes – K2 klub
23.06.2011 - Přechody/Übergänge, NAAB stage: Depakine Chrono, Kool Aid, Esazlesa, Five Seconds to Leave – Eisenberger fabrik, Gmünd
01.07.2011 – Hella Comet (A), Reflector (A), Soxol, Karel Kunrt
27.07.2011 – Fertilizer – U Tukana
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
NOISE PARTY letos nebyla ale za to byla…
11.08.2011 – POŘÁDNÁ LUMPÁRNA vol.1 – Tosiro, Mineral Collaps, Hameln, M.g. @ Velbloud
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
31.08.2011 – Unna, Or, Sorry Satori, Ciao Miao – Fabrika klub
17.09.2011 – Vodňany Žijou, NAAB stage: Tosiro, Kiss Me Kojak, Like Rats From A Sinking Ship (NOR), Sound Rebellion (CH), Unkilled Worker Machine, Five Seconds To Leave – parkán Vodňany
27.09.2011 – Nikki Louder (SLO) – v rámci WarmUp párty happeningu Slavie Ožije!, ve spolupráci se sdružením Budějovice Kulturní
07.10.2011 – Ahleuhatistas (USA) – Galerie R51 –  ve spolupráci s Ostinato festivalem
21.10.2011 – Divorce (UK), Stignoise (UK) – DK Slavie / Balcony club
30.10.2011 – The Forks (F), TotorRo (F), Tosiro – K2 klub
10.11.2011 – Shield Your Eyes (UK), PAK (USA), Nuly – Kredance
14.11.2011 – C, Nod Nod, Microvomit
08.12.2011 – That Fucking Tank (UK), Guns or Knives (UK), Depakine Chrono - Velbloud
22.12.2011 – Vánoční Mejdan – Negero, Wankel, Glitchtet, Five Seconds to Leave, Stevie Brufen - K2 klub
20.02.2012 – Coma Stereo (SLO), TotorRo (F), The Forks (FRA) @ Velbloud
09.03.2012 – Deerdeer, SuperEgo Kid @ Café klub Slavie
24.03.2012 – Rosa Parks (HUN), Ravelin7, Esazlesa @ K2
31.03.2012 – Psychofagist (ITA), Děti Deště, Social Party @ K2
25.04.2012 – NAAB (ne)KŘESŤANSKÉ DISC-O))) @ Velbloud
05.05.2012 - NAAB šapito pro Budějovický Majáles @ Sokolský ostrov – Odeur de Violettes + Tosiro + Esazlesa + Andy Dixon (Kanada) + Eá (křest desky) + ED WOOD jr. (Francie) + WWW + Fertilizer
15.05.2012 – MUTINY ON THE BOUNTY (LU) + Ni (A) + Preglow (A) + Above the Tree (ITA) @ K2
16.06.2012 – TERA MELOS (USA) + Depakine Chrono + Superego Kid + Wildtides @ Velbloud
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
NOISE PARTY vol.IV @ Vidov
06. 07.2012 – SOXOL, Psychedelický Flákač Na Odstřel, Gegen Wind, Lightning Glove, Enten Og Eller, K-LXM, Made By The Fire
07. 07.2012 – Spectral Index, Tosiro, Deaceased Squirrel On The Phone, RUiNU, ZENTRALHEIZUNG OF DEATH (de), XADDAX (US), BATAJL (DE/SWE)
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
10.08.2012 – Tosiro + h.USA @ Kredance
16.08.2012 – Morkobot (IT) @ K2
08.09.2012 – At Bona Fide + Nuly + DJ’s: Squeero, Morph, NáručAster – narozeninovej mejdan @ Velbloud
29.09.2012 – YOWIE (US, Skingraft) + Eá @ divadlo Sud
07.10.2012 – STAER (NOR) + Strange Forces (AUS) + The History of Colour TV (UK,USA) + Microvomit (CZ) @ K2, ve spolupráci Ostinato festival
12.10.2012 – Zkouška Sirén + Argonaut + Have to be Distanced @ Paluba
25.10.2012 – RADIKAL SATAN (ARG) + promítání filmu @ Kredance, ve spolupráci s festivalem Město v Pohybu
21.11.2012 – NATIVE (US) + SHIELD YOUR EYES (UK), Odeur de Violettes @ Café klub Slavie, mobilizace ke konci světa
21.12.2012 – Lightning Glove, Nod Nod, Bugmen, DJ Náruč Aster @ Kredance, evakuace ke konci světa
04.01.2013 – Drom + Tosiro + 5STL @ Velbloud
01.02.2013 – SuperEgo Kid + Forks (F) + Zucchini (F) @ Velbloud
19.02.2013 – Schnaak (DE) + AvaMendoza (USA) @ Sud
01.03.2013 – Skadne Krek (NOR) + Y (SLO) + Daikiri (F) + Negero @ Kredance
17.03.2013 -  Batalj (DE) + Staer (NOR) + Gride @ K2
30.03.2013 – Papaye (F) + Enten Og Eller + Deceased Squirrel on the Phone + Spectral Index @ K2
14.04.2013 – Shaking Sensations (DK) + Penguinsmeat (RUS) @ Slavie
21.04.2013 – Jealousy Mountain Duo (DE) + Buck Gooter (USA)  @ Kredance
18.05.2013 – Io Monade Stanca (IT) + Esazlesa + 5STL + Depakine Chrono @ Kredance
04.06.2013 – Les Rhinorceros (US) + Hexenbrutal (SLO) + Pissing in the Wind (SLO) @ Kredance
17.06.2013 – Petula Clarck (BE) + Or + Nod Nod @ Velbloud
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
NOISE PARTY vol.V @ Rechle u Prachatic
28. 6. 2013 – Manon Meurt, Uji Type – 50, Nuly, Odeur de Violettes, Kuzimu Mabaya, The Sound of Biblical Violence
29. 6. 2013 – DON VITO (de), GRIDE, Black Tar Jesus, ██████, At Bona Fide, Sheeva Yoga, Hameln, VELO, Be Aching To See, Dj Náruč Aster
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
16.09.2013 – Staer (NOR) + Gaute Granli (NOR) @ Kredance
27.09.2013 – Dÿse (DE) + Siamese Queens (BE) + DPKNCHRN + Tosiro @ Velbloud
15.10.2013 – Psychofagist (IT) + Dalila Kayros (it) + Gride @ Velbloud
24.10.2013 – Don Vito (DE) + Daikiri (FR) @ Velbloud
14.11.2013 – Unkilled Worker Machine + Odeur de Bejbiš @ pivnice Paluba
30.11.2013 – Les Spritz (IT) + Deux Boules Vanille (FR) @ Kredance
07.12.2013 - Zaperlipopette! (CH) + Depakine Chrono @ Kredance
21.12.2013 – C + Zkouška Sirén + Argonaut @ Kredance
19.02.2014 – Tera Melos (USA) + Esazlesa + Depakine Chrono @ Velbloud
15.03.2014 – Perhaps (USA) + Nachttante @ Kredance
28.03.2014  – Andrea Rottin + Nuly @ Divadelní klub
12.04.2014 – Cousin (UK) + Seal of Quality (FR) @ Kredance
26.04.2014 – Rosa Parks (HU) + Jealousy Mountain Duo (DE) + Microvomit @ Kredance
02.05.2014 – Dalida (FR) @ zkušebna
06.05.2014 – industroika (BEL) + LUZ (IT) @ Kredance
27.05.2014 – Batalj (DE) + Brutal Blues (NOR) + Gride @ Velbloud

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
NOISE PARTY vol.VI @ Rechle u Prachatic
27. 6. 2014 – Walden, Hlinomaz, NodNod, Vlněna, SuperEgo Kid, Masáž, Ni (A)
28. 6. 2014 – Benelux, Oneironaut (SK), Shibuya Motors (SK), Tummo, Sky to Speak, Nachttante, Sigi Tobias (SK), Les Rhinoceros (US)
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
28.07.2014 – Les Rhinocéros (usa) @ Divadelní klub
05.08.2014 – Gary Wilson & The Blind Dates (usa) + Furrow (uk) + Oukkaviny + DJ Náruč Aster @ Velbloud
26.09.2014 – Arktis/Air + Zeus! @ Velbloud
05.10.2014 – Child Abuse  + Masáž @ Kredance
15.10.2014 – Staer + Poino @ zkušebna
09.11.2014 – Lionel Dixit + Jampakine Chrono @ Kredance
22.11.2014 – Guerilla Toss (usa) + Microvomit @ Kredance
05.12.2014 – Nicoffeine (de) + C + Zkouška sirén @ Velbloud
19.12.2014 – VÁNOČNÍ MEJDAN – Manon Meurt + Depakine Chrono + Nuly + Tosiro + Kidney Trauma + Stárneš + DJ Svěcení nové varny @ Kredance
24.01.2015 – Walden !KŘEST KAZETY! + Nuly @ Divadelní klub
13.02.2015 – Combineharvester (che) + Nachttante !KŘEST KAZETY! @ Kredance
28.02.2015 – Andrea Rottin & Oswaldovi @ Široko
07.03.2015 – Rouilleux + Sister Body @ Kredance
10.04.2015 – Cousin (uk) + Flash Bang Band (uk) + It’s Everyone Else (slo) @ K2
23.04.2015 – + India @ Kredance
06.05.2015 – Le Bain De Maid + Kidney Trauma @ Kredance
23.05.2015 – Svin (dk) + Ultra Zook (fr) + Kouma (fr) @ Kredance (rozlučka s Kredancem)
09.06.2015 - Le Singe Blanc (fr) + Červen @ Velbloud
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
 26. + 27. 6. 2015 - NOISE PARTY vol. VII @ Rechle u Prachatic
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
15.09.2015 – Deux Boules Vanille (fr) + Shi Man Ski + Dj Náruč Aster @ Velbloud
15.10.2015 – Masáž + Červen + TBF @ Velbloud
28.10.2015 – Yes Deer (dk/nor) + NodNod @ Velbloud
25.11.2015 – Ni (a) + Preglow (de) @ Velbloud
12.12.2015 – VÁNOČNÍ MEJDAN – Arktis/Air (a) + VeLO + At Bona Fide + SuperEgo Kid + Sýček @ Velbloud
15.12.2015 – Don Vito (de) + Microvomit @ Velbloud
18.01.2016 - UPFALL?! (f) + Psychedelický flákač na odstřel @ Velbloud
13.02.2016 - Pretty Old Sound + Crossfirefuckinghurricane @ Velbloud
01.03.2016 - LSD and The Search for God (usa) + Manon Meurt @ Velbloud (pořádáme společně s velbloudem)
04.03.2016 - Shitwife (uk) + Depakine Chrono @ zkušebna okružní
16.03.2016 - OvO (it) @ Deja Vu
04.04.2016 - Albatre (nl) + Sheik Anorak (fr/swe) + Tosiro + Bahnhoffreundshaft @ Velbloud
14.05.2016 - Brutal Blues (nor) + Nachttante + Alphones @ Velbloud
21.05.2016 - Poisonous Frequencies + Ukamau @ Divadelní klub
30.05.2016 - Przepych (pl) + Microvomit @ Velbloud
13.06.2016 – NP WARM-UP: Klaus Legal (fr) + Autoknack (fr) + Ensync (fr) @ Velbloud
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
24. – 25. 6. 2016 NOISE PARTY vol. VIII @ Rechle u Prachatic
The Kurws (pl), Tumido (a), Depakine Chrono, Květoslav Dolejší, Oswaldovi, Pretty Old Sound, Fat Old Donald, SIster Body, Rouilleux, The Ills, Prügelknabe, Massola, Sýček, Eine Stunde Merzbauten, Molly, Dj Svěcení nové varny
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

06.10.2016 - Kidney Trauma (křest kazety) + Raw Deal + Nuly @ Velbloud
27.10.2016 - Kaplan Bros. + Červen @ Velbloud

09.11.2016 - Golden Oriole (nor) + Horacio Pollard (uk/nor) + Lionel Dixit @ Velbloud

16.12.2016 – Vánoční mejdan - OTK + esazlesa + Nesbitts + Vole + Ghettoblaster @ Velbloud

19.01.2017 - Alex’s Hand (us) + The Mond @ Velbloud
17.02.2017 - Zaperlipopette! (swi) +  + India @ Velbloud
04.03.2017 - Head In Body + Klamm & Pelikan + Oswaldovi + Náruč Aster @ Velbloud
17.03.2017 - L’Ocelle Mare (fr) + Ivan Boreš (křest kazety) @ Křížová chodba dominikánského kláštera
08.04.2017 - Albatre (pt/nl) + Trrma‘ (it) + Masáž @ Velbloud
26.04.2017 - Qujaku (jp) + The Contact High (uk) + Sýček + P.F.N.O. (křest kazety) @ Velbloud
22.05.2017 - Hollywoodfun Downstairs (nz) + Katastr + ⎡BLyTH⎤  (uk) + Alpha Maid (uk) @ Velbloud (v rámci Majálesu)
03.06.2017 - Doomsday Student (usa) + At Bona Fide + Vole + Depakine Chrono @ Velbloud
16.06.2017 - Nuly (křest vinylu) + Ricarda Cometa (arg) + Kidney Trauma @ Velbloud.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
NOISE PARTY vol. IX – 30.06 – 01.07. 2017
Daikiri (fr), Nanorisk Akatsuki (fr), Raw Deal, Jakub Šimanský, UNNA, Microvomit, Červen, Head in Body, Rutka Laskier, Paregorik, Obelisk of Light, DJ Náruč Aster, AVA: Moving Spaces
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
31.08.2017 – Tosir + Kidney Trauma @ u Sconta
07.09.2017 - Golden Oriole (nor) + Gaute Granli (nor) + Steve Jansen (usa) @ Velbloud